באנר ראשי

אתר האינטרנט של טיפטר


המכון לחקר מדעי הרוח של אוניברסיטת קליפורניה (UCHRI) נזקק לזהות חזותית ליוזמה חדשה הנקראת אופקים של מדעי הרוח, אשר בוחנת רעיונות סביב טכנולוגיה, מדיה חברתית וכיצד היא משפיעה על האנושות. אף אחד אחר לא הביא את הרעיונות האלה יחד באותו אופן והם רצו דינמי, מגוון אחר הביא את הרעיונות האלה יחד מערכת הם יכולים להשתמש עבור חומרים במהלך המענק שלהם 3 שנים Mellon.

יצירת H של “נקודות נתונים”, את הנקודות מהלוגו ניתן להשתמש כדי ליצור שפע של איורים בצבעים דינמיים עבור היבטים שונים של היוזמה. צורות משושה ניתן להשתמש חופפים, בתוך סמלים לזיהוי או ככלי לצילום.

Read More
אתר האינטרנט של טיפטר

האתגר


ההופעות הראשונות הן הכל.

אנו נעזור לך לפתח זהות ויזואלית ייחודית ועקבית שמתאימה ליעדי החברה שלך ולוקחת קהל כבר מההתחלה.

פרוטו, יצרנית ומשווקת ג’יין, ביקשה לעצב מחדש את זהות המותג שלה. הרעיון שהם חיפשו היה לשפר את תחושת הבציר של החנויות שלהם, תוך שמירה על תחושה כללית עכשווית.

הזהות החדשה מבוססת על גופן מותאם אישית מצוירת ביד עם איקונוגרפיה שניתן להשתמש בהם על המסך או גם כדוגמאות לייצור בגד.

אתר האינטרנט של טיפטר

“אנחנו רוצים Artlab לעשות את כל העיצוב UX / UI שלך.אנחנו לא מגיעים למסקנה זו כלאחר.חיפשנו וחיפשנו מצאנו רק החבר ‘ה האלה, שכולנו מסכימים יכול להפוך את המוצרים שלנו WOW!”

— דייויד סטון, מנכ”ל טיפטר

אתר האינטרנט של טיפטר

השקה


השימוש בהתקנים ניידים לגלוש באינטרנט גדל בקצב אסטרונומי, אך למרבה הצער הרבה של האינטרנט הוא לא מותאם עבור התקנים ניידים אלה. לעתים קרובות, המכשירים הניידים מוגבלים לפי גודל התצוגה ודורשים גישה שונה לאופן שבו התוכן ערוך על המסך.

מספר רב של גדלי מסך שונים קיימים בכל הטלפונים, “phablets”, טבליות, שולחנות עבודה, קונסולות משחקים, טלוויזיות, ואפילו wearables. גודל המסך משתנה תמיד, לכן חשוב שהאתר שלך יוכל להתאים לכל גודל מסך, היום או בעתיד.

http://hellomonday.com/nat-geo

אתר האינטרנט של טיפטר

בואו נכיר


בין אם תרצו להתייעץ, לקבל הצעת מחיר או סתם בא לכם שנהיה חברים –

טופס יצירת קשר